Komerciale, Biznes, Bar, Restorant Ne Shitje

Shto Si Favorite

140000 €

Shitet ambient biznesi lokal te Tregu Elektrik
Shitet ambient biznesi lokal në një zonë shumë të populluar pranë Tregut Elektrik.
Lokali ka një sipërfaqe prej 90 m2. Është totalisht i mobiluar dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Lokali është i pajisur edhe me kuzhinë. Në ambientin e brendshëm ka 10 tavolina.
Lokali ka dhe ambient të jashtëm në të cilin ndodhen 9 tavolina.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 140000 euro

Tipi: Komerciale, Biznes, Bar, Restorant Zona: Tregu Elektrik, Rr. "Petro Nini Luarasi", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 140000 € Çmimi për m2: 1555 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 5 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 369 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft