Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 $

Apartament 2+1 me qira pranë Stadiumit “Qemal Stafa”
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të qetë pranë Stadiumit “Qemal Stafa”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati.
Ofrohet edhe mundësi parkimi.
Çmimi 400$/muaj

Tipi: Apartament Zona: Stadiumi "Qemal Stafa", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 $ Çmimi për m2: 4 $ m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 10 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 248 herë


Mundesuar nga NurSoft