Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

150000 €

Shitet vilë në Kamëz
Vila është 2-katëshe dhe ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 320 m2.
Sipërfaqja e truallit mbi të cilin është ndërtuar vila është 500 m2.
Kati i parë i vilës është i organizuar në një sallon, kuzhinë gatimi, dhomë gjumi dhe tualet.
Kati i dytë i vilës ka 4 dhoma gjumi dhe dy tualete.
Vila është në proces hipotekimi.
Çmimi 150000 euro

Tipi: Vile Zona: Kamëz, Tirane Orientimi:
Çmimi: 150000 € Çmimi për m2: 470 € m2 Sipëfaqe: 320 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 2
Tualete: 3Dhoma: 5 Ngrohje:
Nga : 16.11.2016, Vizituar 349 herë


Mundesuar nga NurSoft