Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Zyrë me qira në Qendër
Jepet me qira ambient i përshtatshëm për zyra pranë Qendrës së Qytetit.
Zyrat kanë një sipërfaqe prej 38 m2 dhe janë openspace.
Ndodhen në në një qendër komerciale te pajisura me sistem kamerash, recepsion etj.
Në çmim është përfshirë pastrimi, shpenzimet e energjisë dhe kostot shtese.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Rr. "Abdi Toptani", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 11 € m2 Sipëfaqe: 38 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 14.11.2016, Vizituar 412 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft