Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

122100 €

Shitet apartament 2+1 në Rrugën e Barrikadave
Shitet apartament 2+1 në Qendër të Tiranës në Rrugën e Barrikadave
Apartamenti ka një sipërfaqe 111 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është i orientuar nga jugu dhe lindja.
Ndodhet në katin e njëmbëdhjetë të një ndërtimi të ri
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1100 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 122100 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 111 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 12 Kati: 11
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 350 herë


Mundesuar nga NurSoft