Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

750 €

Apartament 3+1 me qira në bllok
Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme në zonë e ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 136 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, 2 banjo, një depo dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri.
Është i mobiluar totalisht dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 750 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 750 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 136 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 8 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 12.11.2016, Vizituar 352 herë


Mundesuar nga NurSoft