Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Ambient biznesi me qira pranë Sheshit “Avni Rustemi”
Jepet me qira ambient në një zonë të aksesueshme pranë Qendrës në sheshin “Avni Rustemi”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 290 m2 dhe është openspace.
Ambienti mund të shërbejë për zyra, call center, klinikë, laborator, palestër etj.
Zyrat kanë ndriçim të bollshëm janë të pajisura më sistem ngrohje dhe aspirimi.
Çmimi 1500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë Pazarit të Ri, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 290 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 10.11.2016, Vizituar 304 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft