Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Ambient biznesi me qira pranë ATSH-së
Jepet me qira ambient biznesi në një zonë të aksesueshme.
Ambienti është i përshtatshëm për cdo lloj biznesi si dyqan, klinikë, parukeri, zyra, call center etj.
Ka sipërfaqe prej 125 m2 dhe është i gjithi openspace.
Ndodhet në katin e parë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 125 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 350 herë


Mundesuar nga NurSoft