Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 1+1 me qira në zonën e Bllokut
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është totalisht i mobiluar.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 84 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 9 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 07.11.2016, Vizituar 381 herë


Mundesuar nga NurSoft