Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

182250 €

Apartament 3+1 ne shitje dhe me qira te rr.“Nikolla Tupe”, ish-Blloku
Shitet ose jepet me qira apartament te rr.“Nikolla Tupe”, ish-Blloku me sipërfaqe 135 m2 i organizuar në një ambient ndenjie nje aneks gatimi,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti është I drejtuar nga jug-perendimi dhe ka shume dritë.
Ndodhet në katin VII te nje pallati te ri 10-katesh me punime shume cilesore. Hyrja per ne apartament eshte nga rruga kryesore.
Çmimi 1350 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Nikolla Tupe", Tirane Orientimi:
Çmimi: 182250 € Çmimi për m2: 1350 € m2 Sipëfaqe: 135 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1238 herë


Mundesuar nga NurSoft