Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

168000 €

Shitet apartament 3+1 ne shitje te shkolla “Sami Frasheri"
Shitet apartament me sipërfaqe 140 m2 i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne një zonë shumë të mire ngjitur me shkollën “Sami Frasheri”.
Ndodhet në katin III te një pallati 10-katesh të ndërtuar ne vitin 2002 me standarde të respektuara.
Apartamenti është i pajisur me certifikate pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi:
Çmimi: 168000 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione: prane shkolles "Sami Frasheri"
Vizituar 1170 herë


Mundesuar nga NurSoft