Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Jepet me qira zyrë në fillim të Rrugës së Kavajës
Jepet me qira kati i një vile i përshtatshëm për aktivitet privat.
Vila ka një sipërfaqe prej 160 m2 dhe është i organizuar në 5 zyra dhe dy banjo.
Vila mund të shërbeje si zyra, klinikë ose cdo lloj aktiviteti tjetër.
Çmimi 600 euro/muaj

Tipi: Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 160 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 5 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 336 herë


Mundesuar nga NurSoft