Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Shitet apartament 1+1 pranë Shkollës “Ismail Qemali”
Apartamenti ndodhet në nje zonë të aksesueshme buzë rrugës kryesore.
Sipërfaqja prej 65 m2 organizohet më së miri në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi të vecuar, dhoma gjumi, tualet ballkon dhe korridor.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi ekzistues.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja dhe jugu.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Zhan D'ark", Tirane Orientimi: Lindje, jug
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 02.11.2016, Vizituar 392 herë


Mundesuar nga NurSoft