Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

140000 €

Shitet apartament 3+1 në Rr. “5 Maji”
Shitet apartament me sipërfaqe 180 m2 (110 m2 +70 m2 )veranda ,I organizuar në tre dhoma gjumi, ambient gatimi dhe ndenje I përbashkët, dy tualete dhe nje verande te madhe .
Apartamenti ndodhet në katin e gjashte dhe te fundit të një ndërtimi te vitit 2009 ,I pajisur me ashensor sipas standarteve koherente . Apartamenti ka sistem ngrohje –ftohje me chiller . Posedon dhe 3 poste per garazh .
Çmimi 140 000 euro I diskutueshem

Tipi: Apartament Zona: Rr. "5 Maji", Tirane Orientimi:
Çmimi: 140000 € Çmimi për m2: 778 € m2 Sipëfaqe: 180 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1008 herë


Mundesuar nga NurSoft