Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament 2+1 me qira pranë Drejtorisë së Higjienës
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme dhe të sigurt pranë Drejtorisë së Higjienës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë Drejtorisë së higjienës, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 341 herë


Mundesuar nga NurSoft