Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

350 €

Apartament 2+1 me qira te Sheshi “Avni Rustemi”
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë pazarit të ri shumë pranë Qendrës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Sheshi "Avni Rustemi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 4 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 334 herë


Mundesuar nga NurSoft