Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

158000 €

Shitet apartament 3+1 te Rr. Mine Peza
Shitet apartament 3 + 1 + 2 tualet + 2 ballkone + ambjent gatimi të veçantë me sipërfaqe 140 m2. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi shumë cilësor me 5 kate I rrethuar dhe me oborr që shërben si vendparkim. Apartamenti është I pajisur me një dhomë në katin nëntokë që shërben si magazinë ose si ambient pune.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Mine Peza", Tirane Orientimi:
Çmimi: 158000 € Çmimi për m2: 1130 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 919 herë


Mundesuar nga NurSoft