Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

58000 €

Shitet apartament 1+1 pranë Universitetit Europian
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Blv. “Gjergj Fishta”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2 + 10m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar dhe ka punime shumë cilësore.
Shitet i mobiluar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Gjergj Fishta", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 58000 € Çmimi për m2: 890 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 411 herë


Mundesuar nga NurSoft