Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

59000 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “5 Maji”
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri.
Sipërfaqja prej 85 m2 është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 59000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "5 Maji", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 59000 € Çmimi për m2: 695 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 25.10.2016, Vizituar 390 herë


Mundesuar nga NurSoft