Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

185000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Parkut te Liqenit
Shitet apartament 3+1+2 tualete(te dy me drite natyrale )+ 1ballkon + 1 depo, me siperfaqe 128 m2. Apartamenti ndodhet ne një zonë shumë të mire, 3 min me kembe larg Parkut te Liqenit. Punimet e apartamentit janë cilësore dhe mobilimi është në stil bashkëkohor. Shitet se bashku me mobilimin.
I pajisur me certificate pronesie .
Cmimi 1445 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Gardes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 185000 € Çmimi për m2: 1445 € m2 Sipëfaqe: 128 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 913 herë


Mundesuar nga NurSoft