Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

140400 €

Shitet apartament 3+1 pranë shkollë së Baletit
Shitet apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme pranë shkollë së Baletit.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme prej 156 m2 e cila organizohet në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja dhe jugu.
Apartamenti është rikosntruktuar se fundmi dhe ka punime shumë cilësore.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 900 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Lindje, jug
Çmimi: 140400 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 156 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 8 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 631 herë


Mundesuar nga NurSoft