Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

105000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Gjimnazit “Partizani”
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme.
Sipërfaqja totale prej 121 m2 është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Pranë Selvisë, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 105000 € Çmimi për m2: 867 € m2 Sipëfaqe: 121 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 7 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 21.10.2016, Vizituar 419 herë


Mundesuar nga NurSoft