Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

105600 €

Shitet apartament 2+1 pranë Gjimnazit “Partizani”
Shitet apartament i sapo përfunduar në një zonë të aksesueshme në Rr. “4 Dëshmorët”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 88 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i orientuar nga lindja dhe perëndimi.
Apartamenti është në proces hipotekimi.
Çmimi 1200 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ali Pashë Gucia", Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 105600 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 88 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 7 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 21.10.2016, Vizituar 445 herë


Mundesuar nga NurSoft