Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

92000 €

Shitet apartament me sipërfaqe 115 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient ndenjie dhe ngrenie I përbashkët, dy tualete, dy ballkone dhe një depo.
Apartamenti është me pamje nga liqeni.
Ndodhet në katin e e parë banim

Tipi: Apartament Zona: prane Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 92000 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 115 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 999 herë


Mundesuar nga NurSoft