Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

68400 €

Shitet apartament 1+1 pranë Gjimnazit “Partizani”
Shitet apartament i sapo përfunduar në një zonë të aksesueshme në Rr. “4 Dëshmorët”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 57 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i orientuar nga lindja dhe perëndimi.
Apartamenti është në proces hipotekimi.
Çmimi 1200 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ali Pashë Gucia", Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 68400 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 57 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 7 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 434 herë


Mundesuar nga NurSoft