Vile Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qira kati i një vile te Shkolla e Kuqe
Jepet me qira kati i një vile te Shkolla e Kuqe. Vila është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi dhe tualet.
Vila është e mobiluar.
Ofrohet edhe mundësi parkimi.

Tipi: Vile Zona: Pranë Shkollës së Kuqe, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 398 herë


Mundesuar nga NurSoft