Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

86000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Zogut te Zi
Shitet apartament me sipëqrfaqe 90 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient I përbashkët ndenjie dhe gatimi, një tualet me ndricim natyral.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 90 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Muhamet Gjollesha", Tirane Orientimi:
Çmimi: 86000 € Çmimi për m2: 955 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 946 herë


Mundesuar nga NurSoft