Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

194400 €

Shitet apartament 3+1 ne Rr. “Reshit Collaku” afer “Myslym Shyri ”
Shitet apartament me siperfaqe 108 m2 ose 120 m2 se bashku me ambjentet e perbashketa , I organizuar në tre dhoma gjumi , ambient ndenjie dhe aneks gatimi , dy tualete ,njeri prej tyre eshte me drite natyrale dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dyte të një ndërtimi të ri te vitit 2007 dhe shumë cilësor. Pallati eshte 9-katesh .Orientimi I apartamentit eshte veri, lindje ,perendim .
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1800Euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi:
Çmimi: 194400 € Çmimi për m2: 1800 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1727 herë


Mundesuar nga NurSoft