Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament me qira 2+1 në fillim të Komunës së Parisit
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Komunës së Parisit.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri të pajisur me ashensor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti jepet i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner ne çdo dhomë. Është i saporikonstruktuar dhe ka punime shumë cilësore. Gjithçka është e re dhe moderne.
Ofrohen edhe dy vende parkimi.
Çmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: for rent, apartmen for rent 2+1, elite properties, real estate, apartament me qira
Vizituar 1093 herë


Mundesuar nga NurSoft