Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Jepet me qira apartament 2+1 te Kodra e Diellit
Në një nga rezidencat me cilësinë më të lartë të jetesës në Tiranë jepet me qira apartament në zonën më të mirë të rezidencës.
Apartamenti është i organizuar me një sallon ndenjieje dhe një ambient gatimi e ngrënieje. Korridori lidh dy dhomat e gjumit dhe tualetin. Njëri prej tualeteve ndodhet në dhomën e gjumit.
Kompleksi ofron shërbimin e sigurisë 24 orë, ka bare, restorant, supermarket, farmaci, kend lojërash për fëmijë, Pishinë të mbyllur dhe të hapur, palestër dhe spa.
Cilësinë e banimit e rrit gjelbërimi dhe ajri i pastër, ndryshe nga qendra e qytetit.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 117 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 04.10.2016, Vizituar 447 herë


Mundesuar nga NurSoft