Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

750 €

Jepet me qira apartament 2+1 në Bllok
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr. “Vaso Pasha”në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, tualet.
Apartamenti gjendet në katin e VIII një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi 750 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 750 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 03.10.2016, Vizituar 390 herë


Mundesuar nga NurSoft