Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

60000 €

Shitet apartament 2+1 prane Ministrisë së Shëndetësisë
I vendosur pranë bulevardit Bajram Curri, organizuar në një sipërfaqe 73 m2 të shfrytëzueshme në 2 dhoma gjumi, 1 ambient ndenjeje, 1 ambient gatimi dhe 1 tualet, ky apartament vjen ne cmimin 60000 euro.
Ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues. Pozicioni, planimetria dhe cmimi jane tre pika të forta të këtij apartamenti.
Mos hezitoni të na kontaktoni.

Tipi: Apartament Zona: Prane Ministrise se Shendetesise, Tirane Orientimi:
Çmimi: 60000 € Çmimi për m2: 822 € m2 Sipëfaqe: 73 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1058 herë


Mundesuar nga NurSoft