Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Jepet me qira apartament 2+1 në Bllok
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr.“Abdyl Frashëri” në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, studio, dy tualete njëri i pajisur me kabinë dushi dhe tjetri me vaskë dhe një ballkon të madh. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës. Apartamenti gjendet në katin e VIII një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake (sobë me korent dhe gas, lavastovilje, frigorifer) dhe kondicioner në çdo dhomë.
Çmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 822 herë


Mundesuar nga NurSoft