Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

100000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Shallvareve
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në qendër pranë Tajvanit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80.02 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 100000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi:
Çmimi: 100000 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 80.02 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 7 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 29.09.2016, Vizituar 410 herë


Mundesuar nga NurSoft