Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira pranë shkollës së Baletit
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Shkollës së baletit.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati.
Ka hapësirë të bollshme dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, holl, tri dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti është i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner.
Është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 9 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 411 herë


Mundesuar nga NurSoft