Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

107835 €

Apartament ne shitje te Rr. “Islam Alla”

Shitet apartament me siperfaqe 102.7 m2 I organizuar ne një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri. Apatamenti ëstë I orientuar nga lindja.

Çmimi 1050 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Islam Alla", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 107835 € Çmimi për m2: 1050 € m2 Sipëfaqe: 102.7 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 960 herë


Mundesuar nga NurSoft