Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

258000 €

Shitet apartament 4+1, pranë rrugës së Elbasanit
Shitet apartament me sipërfaqe 215 m2, të ndara respektivisht në 1 sallon, kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ndodhet në një pallat ndërtuar vitet e fundit. Apartamenti ka punime shumë cilësore, me material të importuara nga jashtë.Muret e apartamentit janë dopjo me polisterol, si rezultat shtëpia është shume e freskët në verë dhe e ngrohtë në dimër. Apartamenti është i pajisur me ujë dhe drita 24 orë, ka instalime për ngrohje më gaz.
Vetratat dhe dritaret janë me grila me telekomandë.
Sipër apartamentit ndodhet një verandë me sipërfaqe sa vetë shtëpia. Veranda është e hidroizoluar.
Cmimi 1200euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 258000 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 215 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 4+2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 1507 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft