Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

100000 €

Shitet apartament 2+1 te Shallvaret
Shitet apartmaent 1+1 në një zonë shumë të pëlqyer dhe të aksesueshme pranë Shallvareve.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe është i rikonstruktuar vitet e fundit.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 110000 euro e mobiluar
Çmimi 100000 euro bosh

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: veri
Çmimi: 100000 € Çmimi për m2: 1333 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: Cozy apartment for rent, center Tirana rent, home for rent, 2 dhoma qera, marr qera qender tirane, for rent, elite properties Tirana, affitassi Tirana centro, affitto bell apartamento, real estate Tirana, agenzia immobiliare Tirana, cerco apartamento, 2 room apartment for rent
Vizituar 414 herë


Mundesuar nga NurSoft