Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125000 €

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thatë
Shitet apartament 2+1 pranë Liqenit të Thatë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi tualet dhe verandë.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 110 m2 dhe sipërfaqja e verandës është 40 m2.
Shitet si ne foto.
Ndodhet në katin e parë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 125000 euro

Tipi: Apartament Zona: prane Liqenit, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 125000 € Çmimi për m2: 833 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar, 2+1 pranë Liqenit, real estate, shitet apartament 2+1
Vizituar 894 herë


Mundesuar nga NurSoft