Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

290 €

Jepet apartament me qera prane Hotel Tirana Internacional në qendër të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2, e organizuar në një ambient ndenjie, një dhomë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e IV-tërt të një pallati të pajisur me ashensor. Apartamenti ka pajisjen e kuzhinës dhe një kondicioner.
Cmimi 290 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Urani Pano", Tirane Orientimi: Jug-Lindje-Perëndim
Çmimi: 290 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 15.09.2016, Vizituar 599 herë


Mundesuar nga NurSoft