Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

70000 €

Shitet apartament prane kopshtit Botanik
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Kopshtit Botanik.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 104 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dha gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
70000 euro

Tipi: Apartament Zona: Kopshti Botanik, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 70000 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 104 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 14.09.2016, Vizituar 579 herë


Mundesuar nga NurSoft