Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës “Qazim Turdiu” në rr. “Don Bosko”
Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme prej 93 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, aneks gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i rikonstruktuar.
Ndodhet në katin e pestë.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi: veri-jug
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 698 € m2 Sipëfaqe: 93 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 07.09.2016, Vizituar 514 herë


Mundesuar nga NurSoft