Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Shitet apartament 2+1 te Rr. “5 Maji ”
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 70m2 te rruga “5 Maji ” .Kati I III , I nje pallati 9 katesh . Apartamenti është I organizuar në ambjent ndenjie dhe gatimi te perbashket ,dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon .
Cmimi total 50 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "5 Maji", Tirane Orientimi:
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 714 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1067 herë


Mundesuar nga NurSoft