Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

248000 €

Shitet apartament 2+1 pranë RTSH-së
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 124 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 2000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 248000 € Çmimi për m2: 2000 € m2 Sipëfaqe: 124 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 8 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 359 herë


Mundesuar nga NurSoft