Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

113750 €

Shitet apartament pranë Shkollës së Mesme të Gjuhëve të Huaja
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Elbasanit pranë Stadiumit “Qemal Stafa” dhe shumë pranë Parkut të Liqenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 91 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1250 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 113750 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 91 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 371 herë


Mundesuar nga NurSoft