Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

88000 €

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Dinamo
Shitet apartament me sipërfaqe 88 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient gatimi dhe ndenjie të përbashkët, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin V të një ndërtimi të ri 7-katësh.
Cmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Kompleksi Dinamo, Tirane Orientimi: veri-perendim
Çmimi: 88000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 88 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1187 herë


Mundesuar nga NurSoft