Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1000 €

Apartament 2+1 me qira pranë RTSH-së.
Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë RTSH-së.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 1000 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 1000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 12 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: Cozy apartment for rent, center Tirana rent, home for rent, 2 dhoma qera, marr qera qender tirane, for rent, elite properties Tirana, affitassi Tirana centro, affitto bell apartamento, real estate Tirana, agenzia immobiliare Tirana, cerco apartamento, 2 room apartment for rent
Vizituar 400 herë


Mundesuar nga NurSoft