Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

80000 €

Shitet apartament te Komuna e Parisit
Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit pranë Big Market.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 80000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 80000 € Çmimi për m2: 824 € m2 Sipëfaqe: 97 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 24.08.2016, Vizituar 493 herë


Mundesuar nga NurSoft