Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Apartament 3+1 me qira pranë Ring Center
Jepet me qira kati i dytë e një vilë pranë Qendrës tregtare Ring Center.
Kati i vilës është i organizuar në formën e një apartamenti me tri dhoma gjumi, tri tualete, një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi dhe ballkon rreth e përqark.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner. Apartamenti është i shtruar me parket.
Çmimi 550 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Zogut te Zi, Tirane Orientimi:
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 4 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 434 herë


Mundesuar nga NurSoft