Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

82000 €

Shitet apartament 2+1 prapa KESH, Tirane e re
Sipërfaqja që është në hipotekë është 94,4 + 7 m2 të shkallëve, I organizuar në dy dhoma gjumi matrimoniale, femijesh ambjent ngrënie dhe ndenjie dhe tualet I cili eshte me dritare.
Apartamenti ndodhet në katin e katert dhe është I pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 900 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: prane Kesh, Tirane Orientimi:
Çmimi: 82000 € Çmimi për m2: 868 € m2 Sipëfaqe: 94.4 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1272 herë


Mundesuar nga NurSoft